سرنوشت ارز دیجیتال نات کوین چه می شود؟

اکسچنجر » سرنوشت ارز دیجیتال نات کوین چه می شود؟
سرنوشت ارز دیجیتال نات کوین چه می شود؟
تعداد بازدید : 13

سرنوشت ارز دیجیتال نات کوین

حدودا در سال ۲۰۱۸ گسترش دهندگان تلگرام تصمیم گرفتند بلاکچین لایه ۱ اختصاصی خود‌ را با نام تون کوین راه اندازی کنند. بعد از مدت ها گسترش و‌ نگهداری این پروژه به نام تون سپرده شد و حالا طی ماه های اخیر، تیمی وابسته به تون از پروژه جدید و پر سر و صدای خود با نام نات کویین رونمایی کرده اند. نات کوین یک نوع بازی کامپیوتری است که کاربران این بازی می توانند از این طریق درامد کسب کنند. نات کوین از روزهای اولی که معرفی شد توجه کاربران زیادی را به خود جلب کرد و تا الان گمانه زنی های زیادی درباره آن طرح شده است. در این مقاله قصد داریم پروژه ارز دیجیتال نات کوین و نحوه کار آن را بررسی کنیم. اگر علاقه دارید که بدانید نات کوین چیست و نحوه کار آن چگونه است در این مقاله با ما همراه باشید.

ارز دیجیتال نات کوین چیست؟

نات کوین با نام مختصر نات پروژه مجموعه اوپن بیلدرز، وابسته به بنیاد تون است که در اواسط سال ۱۴۰۲ نسخه اولیه آن راه اندازی شد. نات کوین یک برنامه مینی یا نوعی ربات تلگرامی است که به کاربران اجازه می داد تا پا کلیک بر روی سکه ارز دیجیتالی با عنوان نات را استخراج کنند.

آیا می توان نات کویین را خرید و فروش کرد؟

ارز دیجیتال نات کوین اوایل به عنوان یک دارایی درون بازی در اختیار کاربران گذاشته می شد و امکان فروش، واریز و برداشت در آن وجود نداشت. بنابراین توسعه دهندگان این بازی توکن نات را روی بلاکچین تون عرضه کرده اند و می توان آن را در صرافی های ارز دیجیتال خرید و فروش کرد. توکن نات کوین از روز ۲۷ اردیبهشت در صرافی های ارز دیجیتال وجود دارد و‌ معامله های آن آغاز شده است

قیمت نات کوین‌ چقدر است؟

هزینه هر‌ واحد نات کوین در حال حاضر حدود ۵۶۶ تومان است. این قیمت هر روز در حال تغییر است و برای اطلاع از قیمت لحظه ای نات کوین می توانید به صفحه قیمت نات کوین در صرافی ها مراجعه کنید.

استیک نات کوین

استیکینگ توکن ها در بازی نات کوین، بخشی از برنامه های تیم گسترش این پلفترم برای درگیر نگه داشتن کاربران و حفظ کردن ارزش ارز دیجیتال است. این برنامه در سه سطح نقره ای، برنز، طلایی و ویژه برای آن در نظر گرفته اند. با پیشرفت این برنامه پاداش کاربران در ازای استیکینگ بالاتر می رود، بنابراین استیکینگ نات کوین هنوز در مرحله اولیه است و در حال حاضر به طور کامل از آن استفاده نمی شود.

بیشتر بخوانید: خرید ووچر پرفکت مانی

استیک نات کوین
استیک نات کوین

نات کوین در کدام صرافی ها وجود دارد؟

نات کوین در حال حاضر در صرافی های متمرکز و غیر متمرکز عرضه می شود. نوبیتکس مهم ترین انتخاب برای خرید یا فروش نات کوین در یک صرافی متمرکز است.

آیا نات کوین مورد اعتماد است؟

پایه و اساس تون و پیام رسان تلگرام شخصا از نات کوین حمایت می کند. معامله های این توکن در صرافی های ارز دیجیتال شروع می شود. در آخر تیمی شناخته شده پشت بازی نات کوین است، در واقع این پروژه تا چه حدی برای سرمایه گذاری مورد اعتماد است بسته به عمل کردن آن در آینده و برنامه های بعدی تیم توسعه نات کوین دارد.

چرا نات کوین محبوبیت دارد؟

نات کویین از زمان شروع به کار موفقیتی مثال زدنی داشته است و کاربران را جذب کرده است. ایده این پروژه در بخش تبلیغاتی درگیر کردن ذهن کاربران است و به همین دلیل از اول اطلاعات بسیاری در مورد این بازی و برنامه های آینده آن نشر نشد. بنابراین افراد با گمانه زنی در مورد اینکه نات کوین پروژه موفقی خواهد بود و سکه های ماین شده آن ها روزی ارزش دارد، وارد این بازی شدند. تنها تفاوت نات کوین با بقیه بازی ها یا پروژه های بلاکچینی این است که از ایده دریافت پاداش در ازای کلیک روی صفحه استفاده کرده اند و هم به نظر کاربران نات کوین حامیان شناخته شده مثل تلگرام یا بنیاد تون دارد و به همین دلیل ساده تر به آن اعتماد می کنند. پس از نات کوین بازی هایی مثل تپ سواپ شروع به کار کرده اند اما تا امروزه هیچ کدام مثل نات کوین کاربر را جذب نکرده اند.

نات کوین در کدام صرافی ها وجود دارد؟
نات کوین

آینده نات کوین

توکن نات کوین روی بلاکچین عرضه شده است معامله های آن در صرافی ها از روز ۲۷ اردیبهشت شروع شده است. بر اساس توضیحاتی که تیم نات کوین نشر کرده است بعد از عرضه این توکن رو بلاکچین، واحد جدیدی استخراج نشده است و‌ توکن هایی که باقی مانده اند به مرور زمان از بین می روند. استخراج نات کوین از طریق از طریق استخرهای مشارکت یا استیکینگ ادامه پیدا می کنند. نات کوین همین حالا پتانسیل خود را برای تبلیغ دیگر پروژه های اکوسیستم تون و همانطور تلگرام نشان داده است که‌ موضوع مهمی محسوب می شود اما موفق بودن آن در آینده را نمی توان پیش بینی کرد و بستگی به برنامه های آتی توسعه دهندگان این بازی دارد.

نتیجه گیری

نات کوین یکی از پروژه‌های پرسروصدای ارز دیجیتال است. استقبال اولیه از این میم کوین و بازی تلگرامی در روزهای ابتدایی حتی از پروژه‌هایی مثل استپن یا اکسی اینفینیتی نیز بیشتر بود. نات کوین روی بلاکچین TON مینت شده و در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش می‌شود. باید منتظر ماند و دید که برنامه تیم توسعه نات کوین برای آینده چیست و آیا نات کوین به جمع ارزهای دیجیتال بزرگ بازار اضافه خواهد شد یا نه. برای خرید و فروش نات کوین می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس مراجعه کنید.

سوالات متداول درباره نات کوین

 1. نات کوین برای تلگرام است؟
  نات کوین یک بازی درون تلگرام است که تیم اوپن بیلدرز وابسته به بنیاد تون آن را ساخته است.
 2. نات کوین چه زمانی در صرافی‌ها لیست می‌شود؟
  نات کوین روی شبکه تون کوین عرضه شده و معاملات آن در صرافی‌ها از پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت شروع شده است.
 3. از کجا می‌توان نات کوین خرید؟
  برای خرید و فروش نات کوین می‌توانید به صرافی ارز دیجیتال مراجعه کنید.
 4. چگونه نات کوین بفروشیم؟
  با وصل‌کردن کیف پول‌هایی مثل تون کیپر به ربات نات کوین می‌توانید ارزهای دیجیتال خود را برداشت و برای فروش به نوبیتکس منتقل کنید.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها