قوانین و مقررات صرافی اکسچنجر پرو

تصویر تایتل صفحات

قوانین سایت اکسچنجر پرو به نشانی Exchangerpro.org

 تعاریف واژگان بکار رفته در قوانین
سایت: سایت اکسچنجر پرو در ایران مدیریت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
کاربر: شخصی حقیقی است که در سایت اکسچنجر پرو ثبت نام و ثبت سفارش می‌کند. همچنین کاربر می‌تواند در شبکه اجتماعی تلگرام به آیدی the_asian_invasion@ مراجعه کند و معاملاتی عینا مشابه با سایت اکسچنجر پرو انجام‌ دهد که با وجود چهارچوب‌های خاص تلگرام عینا شامل همین قوانین می‌شود.

قوانین اکسچنجر پرو:

۱)سایت اکسچنجر پرو از دریافتِ ریال از اشخاص با هویت پنهان معذور است.

۲)واریز وجه به حساب سایت اکسچنجر پرو توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزي ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. کاربر طبق این بند می پذیرد که مالک قانونی وجوه و حساب هایی است که وی در هر سفارش به هر نحو چه برای پرداخت و چه برای دریافت از آنها استفاده کرده است و مسئولیت هر گونه کلاهبرداری، فیشینگ، سرقت و … با کاربر می باشد و اکسچنجر پرو در این مورد هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

۳)چنانچه برای تکمیل یک سفارش احتیاج به احراز هویت کامل باشد و کاربر اقدام به ارسال مدارک و اطلاعات خود و تکمیل فرآیند احراز هویت و انجام سفارش نماید ، با این کار وی آگاهانه و با اختیار خود می پذیرد که :

الف) فرآیند احراز هویت شامل گردآوری اطلاعاتی از کاربر من جمله شماره تماس ثابت – آی پی – آدرس – کارت شناسایی با تصویر – کد ملی و اطلاعات بانکی وی می باشد.

ب) این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد مگر با نامه مراجع ذیصلاح.

ج) تصمیم درمورد موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار اکسچنجر پرو خواهد بود و سایت اکسچنجر‌ پرو می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

۴)قرار دادن حساب کاربری خود در اختیار اشخاص دیگر درصورت محرز شدن , موجب اخراج کاربر از سایت می شود و عواقب ناشی این امر بر عهده کاربر می باشد.

۵)تراکنش هایی که توسط اکسچنجر پرو در خلال انجام سفارشات انجام می شود غیر قابل بازگشت هستند و تابع قوانین سیستم هر ارز الکترونیکی مربوط به تراکنش انجام شده می باشند. کاربر می پذیرد که اطلاعات لازم در طی سفارش را با دقت وارد کرده است و کلیه ی مسئولیت مربوط به اشتباه وارد کردن اطلاعات در خلال سفارش با خود وی است و اکسچنجر پرو هیچ مسئولیتی راجع به سفارش انجام شده ای که اطلاعات اشتباه داشته و موجب زیان کاربر شده نمی پذیرد.
ضمنا ارزهای الکترونیکی‌ای که به صورت کد هستند یک بار مصرف بوده و هیچ گونه قابلیت پیگیریِ بعدی ای برخوردار نیستند؛ لذا کاربر متعهد می‌شود که کدهای دیجیتال دریافتی از سایت کاملا سالم و بلامشکل بوده‌اند و مسئولیت استفاده‌ از آن‌ها بر عهده‌ی او خواهد بود.

۶)خدمات وب سایت اکسچنجر پرو مستقل از هر گروه و سازمان می باشد.ادعای هر شخص حقیقی یا حقوقی درمورد ارتباط با اکسچنجرو پرو کذب می‌باشد. تنها استثنا شبکه‌های اجتماعیِ خود ما هستند که همگی در سایت و در بخش شبکه‌های اجتماعی ذکر شده‌اند.

۷)حقوق هر کاربر برای استفاده از سایت مخصوص به خود اوست و مسئولیت استفاده ی هر کاربر از نام کاربری و رمز عبور وی فقط و فقط به عهده ی کاربر خواهد بود. کاربر می پذیرد که مسئولیت کلیه ی تراکنش های انجام شده از حساب کاربری وی به عهده ی خود وی است و حق دادن اطلاعات کاربری خود به شخص ثالث برای استفاده از سایت اکسچنجر پرو را ندارد. 

۸)اکسچنجر پرو هیچ گونه مسئولیتی راجع به تاخیر یا تراکنش ناموفق ایجاد شده در انجام سفارش به علت نقص یا مشکل یا تعمیرات سیستم ارز الکترونیکی یا بانک پذیرنده نمی پذیرد.

۹)هر گونه پیامدهای مالیاتی ناشی از تراکنش های کاربر با اکسچنجر پرو به عهده ی خود کاربر خواهد بود و اکسچنجر پرو هیچ گونه مسئولیتی نمی پذیرد.

۱۰)کاربر سایت  اکسچنجر پرو می پذیرد که اکسچنجر پرو صرفا مسئول انتقال مقدار مشخص شده در تراکنش و سفارش با نرخ تبدیل معین است و هیچ گونه مسئولیت دیگری ندارد.

۱۱)اکسچنجر پرو جز انجام سفارش با نرخ معین شده در سفارش هیچ گونه مسئولیت دیگری در قبال کاربر به هیچ نحو و به هیچ صورت ندارد.

۱۲)در صورت هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی,مشخص نبودن منبع پول,پولشویی و … که قصد فریب سایت اکسچنجر پرو را دارد, سایت اکسچنجر پرو حق خود می داند حساب کاربر را معلق کرده و به مراجع ذیصلاح اطلاع دهد.

۱۳)در صورت وجود شکایت از عملکرد اکسچنجر پرو، کاربر موظف است مراتب را به پشتیبانی اعلام نماید و از طریق پشتیبانی سایت اکسچنجر پرو پیگیری شکایت نماید. در صورتیکه بعد از یک ماه به نتیجه ی دلخواه نرسد می تواند تنها و تنها از طریق دادسرای شعبه ۱۶ اصفهان  (دادسرای جرایم رایانه‌ای اصفهان) و نه هیچ دادسرا و مرکز حل اختلاف دیگر چه در اصفهان و چه در هر شهر و شهرستان دیگر شکایت خود را پیگیری نماید.

۱۴) کانال تلگرامی exchanger_pro@ و آیدی تلگرامِی the_asian_invasion@ و نیز وبسایت دیگر ما به نشانی Exchangerpro.net مرتبط و همسو با این سایت بوده و متعلق به مدیرانِ سایت Exchangerpro.org است. در این کانال تلگرامی شماره کارت، حساب و شبای بانکی برای واریز ریال در اختیار کاربر قرار میگیرد. به موجب این بند کاربر می پذیرد که در صورت ثبت سفارش در تلگرام، قبل از هر سفارش شماره  کارت یا حساب مربوطه را دریافت کند و تا 15 دقیقه بعد به همان حساب یا کارت واریز کند و حداکثر تا 1 ساعت بعد واریزش را اعلام کند. درصورت عدم رعایت موارد گفته شده، از جمله واریز بدون هماهنگی یا واریز به حساب یا کارتی دیگر، امکان بلاک شدن وجه واریزی حتی برای همیشه وجود دارد و مسئولیت آن کاملا بر عهده ی کاربر میباشد وکاربر میپذرد که سایت اکسپنجر پرو، کانال و آیدی تلگرامی ذکر شده و مدیرانش مسئولیتی در قبال وجه واریزی او ندارند.

۱۵) کاربر می پذیرد که جز در مورد انجام صحیح سفارش طبق قیمت مشخص و شفاف و فی مشخص و شفاف طبق قرارداد فوق هیچ گونه داعیه و طلب و شکایت دیگر عملا و زبانا از سایت اکسچنجر پرو، مدیران، کارمندان و کلیه‌ی مرتبطان با این سایت نداشته باشد.

۱۶) ارز های الکترونیکی و سایر سیستم های پرداخت خود مسئول صحت معاملات و مسئول وجوه کاربران نزد آن سیستم ها می باشند و اکسچنجر پرو هیچ مسئولیتی در قبال صحت کار این سیستم ها به عهده نمی گیرد. چنانچه کاربر هر گونه مشکلی با این سیستم ها داشته باشد باید با خود آن سیستم و تحت قوانین آن سیستم مشکل خود را حل کند و در این بین هیچ گونه مسئولیتی متوجه اکسچنجر پرو نخواهد بود.

۱۷)کاربر موظف است قبل از ثبت هر سفارش قوانین را مطالعه کند و از تغییراتِ احتمالیِ آن آگاه شود.  همچنین کاربر متعهد می‌شود که در صورت تغییر قوانین، ثبت هر سفارش به معنای پذیرش قوانین سایت اکسچنجر‌ پرو تا لحظه‌ی سفارش است و در غیر این صورت کاربر ثبت سفارش نخواهد کرد.

۱۸) پس از اتمام خرید محصول , محل و مکان و زمان و نحوه استفاده از محصول بر عهده کاربر می باشد. لذا کاربرد موظف به رعایت چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران درمورد استفاده از ارزهای دیجیتال دریافتی می‌باشد. مسئولیت تخلف احتمالی درمورد استفاده از محصولات سایت ( استفاده جهت اعمال مجرمانه من جمله سایت های شرط بندی و قمار) ، بر عهده‌ی کاربر بوده و درصورت اطلاعِ سایت از تخلفِ کاربر در این مورد، سایتِ اکسچنجر پرو کاربر را معلق خواهد کرد و قطع همکاری صورت می‌گیرد.

۱۹) در سفارشاتی که سایت اکسچنجر پرو باید به کاربر ریال پرداخت کند، سایت اکسچنجر پرو این حق را دارد که ریال را به هر یک از حساب‌های بانکیِ ثبت شده توسط کاربر در سایت، واریز نماید. لذا درصورت انقضا، مسدود بودن یا وجود هر نوع مشکل دیگری در حسابِ بانکیِ ثبت شده توسط کاربر در سایت، کلیه‌ی مسئولیت‌ها بر عهده‌ی کاربر بوده و سایت هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.

۲۰)با ثبت نام در سایت اکسچنجر پرو کاربر تائید می کند که موارد فوق و ذیل را مطالعه و تمام آن‌ها را پذیرفته است و اجرا می‌کند.

۲۱)درصورت صلاحدید مدیران سایت، کاربر موظف است واریز یا واریزهایی را از طریق خودپرداز یا فیش بانکی انجام دهد. به موجب این بند کاربر می‌پذیرد که با این موضوع موافقت داشته و درصورت عدم انجام، سایت می‌تواند معاملات با کاربر را متوقف کند.

۲۲) کاربر موظف است برای معاملات بیش از ۱۰۰میلیون ریال از طریق تیکت یا تلگرام هماهنگی انجام دهد، درغیر این صورت عواقبِ تاخیر یا مرجوعی شدنِ سفارش با ۲-۴ درصد کسری بر عهده‌ی کاربر خواهد بود.

۲۳) کانال تلگرامی exchanger_pro@ کانال تلگرامیِ این سایت بوده و متعلق به مدیرانِ سایت Exchangerpro.org است. کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده‌اند می‌توانند معاملات خود را از طریق همین کانال و آیدی پشتیبانیِ آن به نشانیِ the_asian_invasion@ نیز انجام دهند. به موجبِ این بند کاربر می‌پذیرد که تمام قوانین فوق مشمولِ سفارشاتِ احتمالی‌اش از طریق کانال و آیدی تلگرامی فوق‌الذکر نیز می‌باشد.

۲۴)از پذیرش و تایید هویت  افراد مسن معذوریم (مرز دقیقی برای سن وجود ندارد و این عدد بنا به دستور تیم حقوقی سایت قابل تغییر است)

اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها
5/5 - (3 امتیاز)