معرفی بهترین ارزهای دیجیتال که از اثبات سهام استفاده می‌کنند

معرفی بهترین ارزهای دیجیتال که از اثبات
تعداد بازدید : 212

خوشبختانه قیمت کف تاریخی ۳۲۰۰ دلار خود را به سمت پایین نشکانده است و در حال درنوردیدن سقف ها و کف های بالاتر در قیمت است. همان طور که در عکس زیر مشاهده میکنید، قیمت پس از شکستن ضلع بالایی الگوی مثلث متقارن در کف، با حجم زیاد موفق به تثبیت در بالای آن شده و سقف های ۴۱۰۰-۴۴۰۰ دلار خود را در زمان کف و با سرعت بالا شکسته است و طی مدت زمان چند روزه حتی به هدف الگوی مثلث خود که حدود ۱۲۰ روز قیمت در آن درگیر بود هم رسید.
این موقعیت سرمایه گذاری در ۲ آوریل که مثلث با حجم بالا شکسته شد نقطه ی ورود خوبی بود که بتوان از این صعود بزرگ سود کرد. حال بعد این چه میشود؟! آیا قیمت باز هم بالا میرود؟! همچنین شما می توانید با داشتن اطلاعات دقیق درباره بهترین ارزهای دیجیتال که از اثبات سهام استفاده می کنند، به راحتی از خرید ارزهای دیجیتال مانند خرید ترون، اتریوم و… سود های بسیاری بدست آورید.

برای جواب این سوال به آینده ی بازار با توجه به اصول تکنیکال نگاه می اندازیم.

آینده بازار ارز دیجیتال

از دیدگاه بلند مدت به تایم فریم های پایین تر می‌رویم تا مسیر کلی بازار را پیدا کنیم.

در تایم فریم روزانه با توجه به اصول امواج الیوت در حال حاضر در موج ۳ بزرگ هستیم که منتظر موج ۴ و یک اصلاح در قیمت می باشیم که این اصلاح با توجه به رسیدن قیمت به تارگت الگوی مثلث در عکس قبل و شکسته شدن کانال بزرگ در عکس زیر و پولبک قیمت به آن قابل انتظار است.

این اصلاح قیمتی میتواند در محدوده ی ۴۴۰۰-۴۶۰۰$ قابل انتظار باشد و پس از آن برای موج ۵ و هدف آن تا حداقل سقف موج ۳ منتظر باشیم.

در تایم فریم ۴ ساعته در اندیکاتورهای RSI و MACD شاهد واگرایی هستیم که اصلاح قیمتی که پیشبینی کرده بودیم را تایید میکند.

اما اندازه این اصلاح با توجه به جهش قوی و قدرت بالای بازار حال حاضر میتواند علاوه بر محدوده ی ۴۴۰۰-۴۶۰۰$ که گفته شد از محدوده ی ۴۸۰۰$ نیز شکل بگیرد.

Rate this post

در این بخش پربازدید ترین مقالات مربوط به خرید پرفکت مانی و ارزهای دیجیتال قرار داده می شود.

کاردانو بخریم یا نه

خرید ووچر پرفکت مانی بدون کارمزد

خرید ووچر پرفکت مانی بدون احراز هویت

اینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک

تاپ چنج چیست

اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها