آیا ووچر پرفکت مانی قابل هک است؟

تصویر تایتل صفحات
درباره هک شدن پرفکت مانی


آیا ووچر پرفکت مانی قابل هک است؟1400/01/29
|
آیا ووچر پرفکت مانی قابل هک است؟
806

آیا ووچر پرفکت مانی قابل هک است؟

ووچر پرفکت مانی جزو ارزهایی به حساب می آید که امروزه افراد زیادی از آن استفاده میکنند، با استفاده از ووچر می توانید حساب های خود را شارژ کنید یا اینکه با استفاده از آن به خرید های خود بپردازید در واقع این ارز مانند یک کارت هدیه است که هر مقدار که میخواهید میتوانید داخل آن را پر کنید و از آن استفاده کنید اما کاربرد اصلی آن این است که اگر شما با استفاده از پول رایج کشور خود مانند ریال بخواهید از سایت های خارجی خرید کنید نمی توانید از حساب ریالی خود استفاده کنید بلکه برای اینکار می بایست یا از ویزا کارت و مستر کارت استفاده کنید یا اینکه دلار داشته باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید.
ووچر متعلق به شرکت پرفکت مانی می باشد و دفتر مرکزی این شرکت در کشور پاناما قرار دارد برای همین هیچ گونه تحریمی را علیه ایرانی ها اعمال نمی کند و کسانی که در ایران نمی توانند از راه های دیگر به تراکنش های خود رسیدگی کنند می توانند از ویژگی های این شرکت استفاده کنند.

ووچر رایگان چیست؟

شما برای اینکه بتوانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید می بایست آن را خریداری کنید، با این حال حال سایت ها و کانال هایی وجود دارند که ادعا میکنند میتوانند ووچر رایگان ارائه بدهند.
این سایت ها ادعا میکنند تنها برای به دست آوردن ووچر رایگان می بایست یک سری کار ها مانند تبلیغ را انجام دهید و یا اینکه یک پست را برای چندین نفر ارسال کنید.
در نهایت می بینید که تمام این کار ها را انجام داده اید اما هیچ اتفاقی نیفتاده و هیچ ووچری برای شما ارسال نشده است.
تمامی این سایت ها تقلبی می باشند و نباید به خیال اینکه به شما ووچر رایگان می دهند تبلیغات آنها را انجام دهید.

ووچر رایگان چیست؟

امنیت ووچر پرفکت مانی

ووچر پرفکت مانی دارای امنیت بالایی است و هک کردن آن تقریبا غیر ممکن می باشد، بسیاری از افراد بر این باور هستند امنیت پرفکت مانی بسیار بالا است اما در حقیقت بررسی های بسیاری صورت گرفته است و با اینکه این ارز از احراز هویت و ساخت حساب استفاده نمی کند از فیلتر های امنیتی بسیار زیادی عبود میکند و باعث می شود تا هک کردن آن غیر قابل انجام باشد.
از سوی دیگر که ووچر امنیت بسیار بالایی دارد به همان اندازه می تواند دردسرساز شود. چرا که از آنجایی که از احراز هویت و ساخت حساب صورت نمی گیرد اگر آن را گم کنید و شخص دیگری آن را پیدا کند می تواند به راحتی از آن استفاده کند.
به همین دلیل هم است که بعد از این که این ووچر را خریداری کردید می بایست آن را در یک جای امن نگهداری کنید تا شخص دیگری نتواند از آن استفاده کند.

امنیت ووچر پرفکت مانی

نحوه استفاده از ووچر

هنگامی که به خرید پرفکت مانی، آن هم ووچرش، می پردازید یک کارت  برای شما ارسال می شود این کارت حاوی 2 کد و همچنین تاریخ ساخت آن می باشد، برای اینکه بتوانید از ووچر استفاده کنید باید این دو عدد کد را داشته باشید.
یکی از کد ها دارای 16 رقم و دیگری دارای 10 رقم است و که هر دوی آنها را هنگام خرید های خود باید ارائه دهید.

نحوه استفاده از ووچر

امنیت خرید ووچر پرفکت مانی از سایت های ایرانی

برای اینکه بتوانید ووچر را خریداری کنید می توانید به سایت های معتبری که در ایران فعالیت می کنند هم رجوع کنید در حال حاضر این بهترین و راحت ترین راه برای خرید ووچر پرفکت مانی می باشد اما در این بین می بایست از معتبر بودن سایت مطمئن شوید.
برای اینکه بتوانید از امنیت سایت اطمینان کنید باید ببینید که ارزش سایت چقدر است و برای این کار می بایست رتبه سایت در گوگل را در نظر داشته باشید همچنین حتما نظرات را چک کنید تا ببینید کسی از آن سایت خریداری کرده است یا خیر و اگر خریداری کرده است از آن سایت راضی بوده یا نه؟
یکی از سایت هایی که می توانید از به راحتی و به صورت آنی ووچر را خریداری کنید، سایت exchangerpro.org می باشد که هیچ گونه کارمزدی از شما دریافت نخواهد کرد.

امنیت ووچر پرفکت مانی
با استفاده از این سایت هم می توانید خرید کنید و هم فروش انجام دهید و این کار به صورت اتوماتیک برای شما انجام خواهد شد و بلافاصله به آن دسترسی خواهید داشت ولی در برخی از سایت ها اینگونه نیست و برای انجام تراکنش ها می بایست مدت زمانی را صبر کنید و یا کارمزدی اضافه از شما دریافت میکنند.
همچنین برای جلوگیری از هک شدن حتما آدرس بار سایت را چک کرده و از درست بودن آن مطلع شوید شوید چرا که این امکان وجود دارد که هکر ها برای دستیابی به حساب شما یک سایت تقلبی ایجاد کرده باشند و با وارد کردن اطلاعات کارت خود می توانند حساب شما را خالی کنند.

سخن آخر

در نهایت می بایست گفت که ووچر پرفکت مانی یک ارز می باشد که با استفاده از آن می توانید خرید های خود را انجام دهید و برای این کار نیاز است که به سایتی مراجعه کنید که از این ارز پشتیبانی کند.
این ارز دارای امنیت بسیار بالایی است و فیلتر های امنیتی را با موفقیت پشت سر گذاشته تا کسی نتواند آن را هک کند اما نکته قابل توجه این است که اگر شما کد های ووچر را گم کنید دیگر قادر نیستید از آن استفاده کنید و اگر شخص دیگری آن ها را بیابد می تواند به راحتی از ان استفاده کند پس می بایست در نگهداری کد های 16 و 10 رقمی دقت کنید.

سوالات متداول آیا ووچر پرفکت مانی قابل هک است؟

1.      آیا امنیت ووچر قابل تضمین می باشد؟
تاکنون هیچ شخصی نتوانسته است که ووچر را مورد هک قرار دهد تا اینجای کار را پرفکت مانی با امنیت بسیار بالایی انجام داده است اما بعد از این که آن را خریداری کردید امنیت آن به دست شما خواهد بود.
2.      آیا ووچر رایگان وجود دارد؟
خیر چنین چیزی وجود ندارد، برای اینکه ووچر را خریداری کنید می بایست یا از طریق سایت پرفکت مانی این کار را انجام دهید یا اینکه به سایت های ایرانی مانند اکسچنجر پرو رجوع کنید تا خرید ووچر را به راحتی برای شما انجام دهند.
3.      آیا بعد از این که کد های ووچر را گم کردیم می توانید آن ها را باز یابیم؟
کد هایی که برای ووچر برای شما صادر می شوند منحصر به فرد میباشد و در صورت گم کردن آنها نمی توانید کد جدید به دست آورید و پول شما از دست می رود.

تعداد بازدید : 132
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها