آیا خرید و فروش پرفکت مانی برای ایرانی ها امکان پذیر است؟

اکسچنجر » آیا خرید و فروش پرفکت مانی برای ایرانی ها امکان پذیر است؟
پرفکت مانی برای ایرانیان
تعداد بازدید : 390

آیا خرید و فروش پرفکت مانی برای ایرانی ها امکان پذیر است؟1400/02/02
|
آیا خرید و فروش پرفکت مانی برای ایرانی ها امکان پذیر است؟
433

آیا خرید و فروش پرفکت مانی برای ایرانی ها امکان پذیر است؟

پرفکت مانی یکی از ارز های بسیار کار آمد است که چند سالی است در حوزه ارز های دیجیتال و انتقال و تبدیل ارز پا به میدان گذاشته است. قبل تر شرکت های بسیار بزرگتری در این زمینه کار می کردند مانند پی پال، مستر کارت، ویزا کارت و… که هنوز هم بیشتر افراد دنیا از این شرکت ها برای انجام تراکنش های افراد استفاده میکنند. اما شرکت هایی که در بالا ذکر کردیم تحت قانون ایالات متحده امور خود را انجام می  دهند و هم اکنون به دلیل تحریم هایی که آمریکا علیه ایران اجرا کرده افرادی که داخل ایران هستند نمی توانند از این سرویس ها استفاده کنند.
خوشبختانه سرویس های دیگری مانند پرفکت مانی به وجود آمده اند که می توانید با استفاده از آنها تراکنش های خود را انجام دهید. با خرید پرفکت مانی می توانید نقل و انتقالات ارز، خرید بیت کوین، تبدیل پرفکت مانی به یک ارز دیگر و شارژ حساب های خارجی را انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی

شرکت پرفکت مانی یک ارز دیگر به نام ووچر پرفکت مانی نیز دارد که علاوه بر خود ارز پرفکت مانی می توانید از آن هم استفاده کنید، اما کار برد این ارز کمی متفاوت تر است. برای اینکه بتوانید از ووچر پرفکت مانی استفاده کنید نیازی به باز کردن حساب در سایت پرفکت مانی ندارید و برای خرید تنها کافی است که به سایت پرفکت مانی بروید و از آنجا اقدام به خرید کنید و یا اینکه از سایت هایی که این کار را  انجام میدهند خرید ووچر پرفکت مانی را  انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی
در واقع ووچر شکلی تازه تر و به روز تر ارز های دیجیتال به حساب می آید و با استفاده از آن می توانید خرید ها و شارژ حساب های خارجی خود را انجام دهید و تنها کافی است که به مقداری که نیاز دارید ووچر بخرید و از آن استفاده کنید، این نکته قابل ذکر است که نمی توانید مقداری از ووچر را خرج کنید و مابقی آن را دفعه بعد دوباره استفاده کنید و می بایست همه ووچر را یکجا خرج کنید.

ووچر پرفکت مانی در ایران

همانطور که پیش تر گفتیم پرفکت مانی تحریم نمی باشد و هیچ تحریمی را علیه ایرانی ها اعمال نمی کند و برای اینکه خرید ووچر پرفکت مانی را در ایران بخرید می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.
به طور کلی خرید ووچر دو راه دارد که استفاده از آنها بسیار راحت است و کمی به اطلاعات نیاز دارید تا بتوانید آن را خریداری کنید.
راه اول و راحت ترین راه استفاده از صرافی های آنلاینی می باشد که از این ارز پشتیبانی می کنند، با مراجعه به سایت هایی مانند exchangerpro.org می توانید به راحتی خرید و فروش های پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی خود را انجام دهید و این کار به صورت اتوماتیک در این سایت ها انجام می شود و هیچ کار مزد اضافه ای را پرداخت نمی کنید.

ووچر پرفکت مانی در ایران
پرداختی ها و واریزی های شما در این سایت به صورت آنی انجام می شود و نیازی نیست که برای انجام تراکنش مدت زیادی صبر کنید.
اما راه دوم مراجعه به سایت خود پرفکت مانی می باشد که با مراجعه به این سایت می بایست وارد حساب کاربری خود بشوید و در آنجا روی گزینه withdraw کلیک کنید و سپس روی گزینه e-voucher  بزنید و اینگونه می توانید از خود سایت اقدام به خریداری ووچر پرفکت مانی کنید.

فیلتر بودن پرفکت مانی در ایران

درست است که پرفکت مانی هیچ تحریمی علیه ایرانی ها اعمال نمی کند اما این سایت هم اکنون فیلتر می باشد و برای اینکه بتوانید وارد سایت پرفکت مانی شوید و خرید ووچر پرفکت مانی را انجام دهید می بایست از فیلتر شکن و vpn استفاده کنید.

کارمزد ووچر پرفکت مانی در ایران

کارمزد پرفکت مانی در ایران مانند سایر مناطق دنیا می باشد، یعنی مهم نیست که در کجا زندگی می کنید، این شرکت قانون هایی برای دریافت کارمزد دارد که از آنها پیروی می کند و برای این کار از کارمزد در صدی استفاده میکند.
اگر از تولید ووچر توسط یک حساب وریفای نشده استفاده کنید کار مزد آن 1.99 درصد می باشد اما اگر توسط یک حساب وریفای شده ووچر را ایجاد کنید کارمزد آن به 0.5 درصد کاهش پیدا میکند.
اگر از کیف پول بیت کوین خود اقدام به تولید ووچر کنید این کار به صورت آنی انجام خواهد شد و هیچ کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد.

کارمزد ووچر پرفکت مانی در ایران
این های برای استفاده از سایت خود پرفکت مانی می باشد اما اگر بخواهید در سایت های ایرانی که راهی بسیار بهتر و راحت تر است اقدام به خرید ووچر کنید می توانید به راحتی و بدون استفاده از فیلتر شکن این کار را انجام دهید ولی برخی سایت ها از شما کار مزد اضافه دریافت میکنند که برای رفع این مشکل می توانید از سایت هایی استفاده کنید که کار مزد اضافه ای از شما دریافت نمی کنند مانند سایت اکسچنجر پرو که پرداخت های شما را در بستری امن انجام می دهد.

سخن آخر

در نهایت باید بگوییم که ووچر پرفکت مانی یکی از راه های بسیار مناسب برای نقل و انتقالاتی می باشد که در ایران امکان آن وجود ندارد. مثلا در ایران نمی توانید یک حساب خارجی را شارژ کنید اما اگر ووچر داشته باشید می توانید به راحتی این کار را انجام دهید. در واقع این سیستم در ایران بسیار کاربرد دارد و برای خرید ووچر پرفکت مانی می توانید از راه های مختلف این کار را انجام دهید.

سوالات متداول آیا خرید و فروش پرفکت مانی برای ایرانی ها امکان پذیر است؟

1.      آیا ووچر پرفکت مانی تحریم است؟
خیر این شرکت هیچ تحریمی را علیه ایرانی ها اعمال نمی کند و می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.
2.      آیا سایت پرفکت مانی در ایران فیلتر است؟
بله، سایت پرفکت مانی در ایران فیلتر می باشد و اگر بخواهید با IP ایران وارد سایت شوید فیلترینگ این اجازه را به شما نمی دهد و برای اینکار می توانید از فیلتر شکن استفاده کنید.
3.      چگونه می توان ووچر پرفکت مانی خرید؟
برای خرید ووچر پرفکت مانی می توانید از خود این سایت اقدام کنید یا اینکه با استفاده از سایت های صرافی های ایرانی این کار را انجام دهید.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها