خرید و فروش استلار

اکسچنجر » خرید و فروش استلار
آموزش خرید و فروش استلار
تعداد بازدید : 1254

خرید و فروش استلار

ارز های دیجیتالی به سرعت در حال گسترش هستند و رمز ارز های نسل های قبلی در حال گسترش می باشند. افراد بسیار زیادی در این بازار حضور دارند و سرمایه های خود را روی ارز هایی قرار می دهند که بتواند آینده آن ها را تضمین کند و سود بسیار زیادی به شما بدهد. خرید و فروش استلار به افراد این کمک را می کند تا بتوانند به راحتی سرمایه های خود را بیشتر کنند. و باید گفت که این ارز دیجیتالی شاخه ای از ریپل  پس اگر قصد خرید ریپل را دارید، این ارز از زیر مجموعه های شبکه ریپل می باشد.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی ارز های دیجیتالی هم نیاز به بروزرسانی هایی دارند و باید هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهند تا باگ های خود را از بین ببرند اما گاهی اوقات با این بروزرسانی ها یک ارز دیگری شکل می گیرد که می توانید از آن هم استفاده کنید و کاربری در حد همان ریپل و حتی بیشتر داشته باشید.
بهترین راهی که می توان خرید و فروش استلار را انجام داد صرافی ها هستند که باید در آن ها ثبت نام کنید و بعد از احراز هویت می توانید معامله های خود را انجام دهید، از این صرافی ها می توان به سایت اکسچنجر پرو اشاره کرد که کارمزد بسیار کمی از شما دریافت می کند و تراکنش های شما را به صورت آنی انجام می دهد.

جهت خرید استلار بر روی دکمه زیر کلیک کنید تا به صفحه موردنظر هدایت شوید:

ثبت سفارش

استلار چیست؟

استلار یک ارز مبتنی بر شبکه بلاک چین است که با استفاده از آن می توانید تراکنش های خود را انجام دهید، اما از آنجایی که این ارز یک فورک از ریپل می باشد کارکردی مشابه آن هم دارد و سرعت و عملکرد آن هم بسیار بیشتر از ریپل می باشد. بنابر این با استفاده از اسلار می توانید کارایی مشابه ریپل داشته باشید و حتی از عملکرد بهتر آن لذت ببرید.

استلار چیست؟
در واقع بنیانگذار هر دوی این ارز ها یکی است و “جد مک کالی” بنیانگذار ارشد ریپل به دلیل مشکلاتی که ریپل داشت به توسعه دهندگان خود دستور داد تا ریپل را رها کرده و روی استلار کار کنند.
نحوه کارکرد این دو ارز درست است که یکی می باشند اما فرایند کار آن ها با یکدیگر متفاوت است. ریپل قصد داشت تا تراکنش های بین بانکی را ارتقا دهد و به آنها کمک کند و یک ماهیت متمرکز داشت، اما استلار بر این باور می باشد تا تسهیلات بین افراد را بهبود ببخشد و بتوانید به راحتی ارز های مختلف را به راحتی با یکدیگر انتقال دهید و هیچ واسطه ای در این بین نباشد.

استلار چگونه کار میکند؟

کارکرد استلار هم به این صورت می باشد که افراد در هر جای دنیا با استفاده از شبکه آن می توانند پرداخت های خود را انجام دهند. این پرداخت ها بر روی شبکه بلاک چین استلار کار می کند و از ارز های قدیمی و فیات هم پشتیبانی می کند. هم اکنون برای اینکه بخواهید ارزی را به خارج از کشور انتقال دهید می بایست با استفاده از صرافی ها این کار را انجام دهید. اما با این شبکه دیگر لازم به این کار نیست و می توانید بدون هیچ نظارتی و بدون واسطه پول های خود را به شخص دیگری حتی در خارج از کشور انتقال دهید.

استلار چگونه کار میکند
خرید و فروش استلار یکی از راه هایی است که بتوانید کارمزد های این شبکه را پرداخت کنید هر چند که کارمزد هایی که در این شبکه پرداخت می کنید 0.0001 است که این مقدار بسیار ناچیز می باشد.
تراکنش هایی که در این شبکه انجام می شود در کمتر از 6 ثانیه انجام می شود و این به معنای کاربردی بدن آن است. یعنی اگر بخواهید می توانید چندین تراکنش را به راحتی برای هر فردی که بخواهید بفرستید البته شخص مقابل هم باید کاربر استلار باشد تا بتوانید در این شبکه فعالیت کنید.

نحوه خرید و فروش استلار و نگهداری آن

برای خرید و فروش استلار و نگهداری آن می توانید از انواع صرافی ها استفاده کنید. صرافی های ایرانی احتمالا کارمزد بیشتری از شما دریافت می کنند اما صرافی های خارجی کارمزد کمتری دارند ولی بعضی صرافی ها مانند اکسچنجر پرو هستند که با استفاده از آن ها می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید و کارمزد اضافه تری هم پرداخت نخواهید کرد.
برای نگهداری استلار هم می توانید از کیف پول صرافی ها استفاده کنید و یا این که با استفاده از یک کیف پول ارز دیجیتال مانند coinomy یا Trust wallet استفاده کنید.

نحوه خرید و فروش استلار
خرید و فروش استلار در بیشتر صرافی ها انجام می شود اما بهترین راه برای اینکه آن را بخرید ترید کردن می باشد چرا که با این کار هم سود به دست می آورید و هم دیگر نیازی به چنج کردن ریال نمی باشد و اینگونه کارمزد کمتری را پرداخت خواهید کرد.
استلار آینده ارز ها و سیستم صرافی ها را هدف قرار داده به صورتی که کاربران بتوانند به راحتی با این شبکه تبادلات خود را انجام دهند.

سخن آخر

در آخر باید بگویم که استلار به عنوان یک ارز دیجیتال می تواند سود آوری بسیار بالایی داشته باشد اما در واقعیت این ارز برای کار دیگری ساخته شده است و هدف از تولید آن ایجاد یک شبکه امن برای نقل و انتقال ارز می باشد.
خرید و فروش استلار در بیشتر صرافی ها هم انجام می شود و یک شاخه از ارز دیجیتال ریپل است بنابراین برای اینکه بتوانید آن را ترید کنید می توانید به معتبر ترین صرافی ها سری بزنید.
خرید و فروش استلار هم بسیار محبوب می باشد اما اگر اطلاعات کافی در این باره ندارید بهتر است که ابتدا دانش خود را در این زمینه بالا ببرید سپس اقدام به تبادل ارز کنید.

سوالات متداول خرید و فروش استلار

1.     آیا استلار دارای آینده خوبی است؟
استلار دارای پشتیبانی بسیار قدرتمندی است و آینده آن با توجه به هدفی که دارد تضمین شده است.
2.     چگونه استلار بخریم؟
برای خرید استلار می توانید از صرافی اکسچنجر پرو استفاده کنید تا تراکنش شما به صورت آنی انجام شود.
3.     استلار برای چه کاری خوب است؟
این ارز دیجیتالی برای تراکنش های افراد می باشد و با استفاده از آن می توان ارز های فیات را جا به جا کرد.

امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها