آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک

تصویر تایتل صفحات
آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک

دوج کوین یکی ازکریپتوکارنسی هایی است که روزی به عنوان دست گرمی و سرگرمی ایجاد شد. دوج کوین رمز ارزی ناشناخته است که حالا رویای سوداگران این حوزه شده است. هر چند فرق دوج کوین و بیت کوین در این است که تعداد آن محدود نیست. اما همین رمز ارز رشد بسیاری را تجربه کرده است. آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک را می توان از اینجا فهمید که او در یک برنامه آینده کریپتو را در ارز و خرید دوج کوین معرفی کرد. چیزی که به گفته او دنیا را خواهد گرفت. او خود را پدر دوج کوین نامید و گفت که به مادرش برای روز مادر دوج کوین هدیه خواهد داد.

ایلان ماسک با دوج کوین چه نقشه‌ای در سر دارد؟

آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک، را در این گفته او بررسی می کنیم ” دوج کوین یک کریپتو کارنسی است که می توانید جای پول رایج با آن معامله کنید.” او اضافه کرد که این ارز هنوز کلی کار برای انجام دارد. دوج کوین پس از رشد های سریع، 27 درصد افت کرد و به 47 سنت رسید. اما این افت قیمت تنها به دلیل اظهارات ایلان ماسک نبوده است.

دنیای کریپتو کارنسی دنیای عجیبی است. بسیاری آن را طلای زمان معاصر می نامند. شمشیری دولبه اما در بازاری بسیار پر تلاطم. دارایی که می تواند با همان سرعت که بالا می رود. با مغز به زمین بخورد.

آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک
چرا ایلان ماسک از رمز ارزها حمایت میکند؟

آیا دوج کوین می تواند به یک بیت کوین جدید تبدیل شود؟

بحثی که این روزها مخصوصا از اوایل سال 2021 می شنویم. با معرفی ها و آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک و توییت هایی که زده است. مشخصا رشد زیاد این ارز است. اما شاید به راحتی نتواند جایگزین بیت کوین شود. چرا که خیلی از ویژگی هایی که یک کارنسی باید داشته باشد. دوج کوین از آن بی بهره است. برای مثال، فلسفه وجودی دوج کوین از یک شوخی بوده است. و در سال 2013 توسط دو تن از مهندسان ایدن و ادوبی به وجود آمد. در همان سال بیت کوین از 14 دلار به 1157 دلار رسید. و در همان زمان هم تاثیرات خبری زیادی را همراه داشت. ولی ویژگی که دوج کوین آن را ندارد و بیت کوین دارد. مجموع و تعداد کوین هایی است که می تواند در چرخه به وجود بیاید. است. که در بیت کوین 21 میلیون می باشد. در دوج کوین هم این تعداد نا محدود است. یعنی در هر دقیقه دو هزار بیت کوین جدید وارد بازار می شود.

با این اوصاف نمی توانیم بگوییم که با قیمت پایینی که دارد. جایگزین بیت کوین می شود.

آیا امکان خرید و استفاده دوج کوین برای کاربران ایرانی وجود دارد؟

با این اوصاف و آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک، مارکت رمز ارز ها یا کریپتوکارنسی ها نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا یعنی فارغ از اینکه در کدام موقعیت جغرافیایی هستید. رمز ارزها را خریداری نمایید. چه دوج کوین، چه بیت کوین، چه اتریوم و چه هر یک از رمز ارزهای دیگر. بله در واقع در ایران هم صرافی هایی وجود دارد که این سرویس ها را ارائه می دهند. یک نکته مهم قابل اشاره این است که : این را در نظر داشته باشید که صرافی ها کیف پول نیستند و اگر از آنها کوینی را خرید می کنید. حتما آن را به کیف پول خود انتقال دهید. در واقع خرید این کوین ها آسان است اما نگهداری از آن ها بسیار دشوار است.

خرید دوج کوین برای ایرانی ها
دوج کوین و رشد قیمتی آن

نگهداری از کوین ها

جدای از بحث آینده دوج کوین از نظر ایلان ماسک و ریسک های قیمتی آن ها و بالا رفتن و پایین آمدن قیمت ارز ها، و اینکه یک مارکت کاملا فعال در هر روز هفته و هر 24 ساعت است. که در واقع می تواند خبرهای زیادی آن را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این خطر ناک است چرا که اکثر افراد این رمز ارزها را در صرافی ها نگهداری می کنند. و صرافی ها سرویس های خرید و فروشی هستند که این خدمات را می دهند. این نه تنها در ایران بلکه در همه جا خطرناک است. هم امکان هک شدن این صرافی ها وجود دارد و هم امکان کلاهبرداری از طرف صاحب صرافی.

 

تعداد بازدید : 1955
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها