اخبار ارز دیجیتال ریپل

اخبار ارز دیجیتال ریپل
تعداد بازدید : 282

در این مقاله از سایت اکسچنجر پرو میخواهیم اخبار ارز دیجیتال ریپل با نماد XRP را بررسی کنیم. و ببینیم که آینده ارز ریپل به چه صورت می تواند باشد. تفاوت های ریپل با سایر ارز ها و کریپتوکارنسی ها و همچینی چالش های ارز ریپل را مورد بررسی قرار دهیم. اشاره ای هم به خرید ریپل را توسط سرمایه گذاران و مردم هم در این مقاله خواهیم داشت. که در آخر ببینیم ریپل بخریم یا نه؟

رفتار قیمتی و تحلیل ارز ریپل

از جمله مهم ترین اخبار ارز دیجیتال ریپل، می توان به این موضوع اشاره که ارز دیجتال ریپل در حال حاضر در رتبه هفتم سایت coinmarketcap قرار دارد. و تقریبا قیمت آن 1 دلار می باشد. ارز ریپل از سقف قیمت خود، یعنی بالا ترین قیمت خودش که حدود 3 دلار و 84 سنت بوده است. 74 درصد ریزش داشته است. اگر ما نگاهی به نمودار ارز دیجیتال ریپل بیندازیم. رفتار قیمتی آن را از زمانی که وارد سایت coinmarketcap شده است. ملاحظه می کنید که در ابتدا خیلی قیمت پایینی داشته است. در سال 2018 که بازار ارزهای دیجیتال، درگیر یک طوفانی بود. و قیمت همه ارز های دیجیتال رشد داشت. قیمت ریپل هم رشد داشته تا قیمت 3 دلار و 84 سنت بالا رفت. و بعد از این رشد ها، همه بازار نزول کرد که ارز ریپل هم از این قاعده مستثنا نبود.

اما در اتفاقی که در سال 2021 افتاد. و در واقع همه ارز های دیجیتال، سقف قیمتی که در سال 2018 داشتند را شکستند. و از قیمت آن سال بالاتر بروند. ارز ریپل نتوانست آن سقف قیمتی خود در سال 2018  را رد کند و رکورد های جدید برایخ ودش ثبت کند.

تحلیل ارز ریپل
تحلیل قیمتی ارز دیجیتال ریپل

چرا ریپل نتوانست سقف قیمتی سال 2018 خود را بشکند؟

یکی از اخبار ارز دیجیتال ریپل، همین موضوع است که چرا ریپل نتوانست مثل ارزهای دیجیتال دیگر، سقف قیمتی خودش در سال 2018 را بشکند. و یک رکورد و قیمت جدید در سایت کوین مارکت کپ ثبت کند. دلیل اصلی این موضوع، آن است که ریپل با سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا درگیر پرونده قضایی بود. به همین دلیل سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا از ریپل شکایت کرد. بعد از آن هم صرافی کوین بیس که بزرگ ترین صرافی آمریکا و دومین صرافی بزرگ کل دنیا می باشد. و همچین صرافی های بزرگ دیگر آمریکایی ریپل را از لیست معاملاتی خودشان حذف کردند. و ارز ریپل در همین بحرلنی که در سال 2021 داشت. ریپل چون هنوز درگیر پرونده قضایی با سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا بود. سرمایه گذار ها روی این ارز دیجتال سرمایه گذاری نکردند. و همین باعث شد که ریپل نتواند سقف قیمتی جدیدی برای خودش ثبت کند.

توجه کنید که ریپل که در حال حاضر در رتبه 7 سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. با وجود اینکه نتوانست سقف قیمتیخود در سال 2018 را بشکند. هنوز در رتبه 7 این سایت قرار دارد. هنوز در واقع نهنگ ها و سرمایه گذاران خود را دارد. که یک زکانی ریپل در سایت کوین مارکت کپ در رتبه 2 قرار داشت. و از اتریوم هم بالا تر بود.

آینده و اخبار ارز دیجتال ریپل
آینده و پتانسیل ارز ریپل

پتانسیل ارز دیجیتال ریپل

برای آگاهی از اخبار ارز دیجیتال ریپل، به این اساره کنیم که ما از ارزهای دیجیتال مختلف حرف می زنیم. برای مثال یک ارز دیجتال را معرفی می کنیم و ومیگوییم با این ارز در این بازه می توانید NFT بخرید یا بفروشید. یعنی برای استفاده در آن بازه از این ارز دیجیتال استفاده می شود و آن ارز دیجتال دچار رشد قیمتی بالایی می شود. ولی ارز دیجیتال ریپل، ارزی است که در کل دنیا برای مبادلات از آن استفاده کنند. که در واقع هدفشان این است که نحوه کار بانک ها را تغییر بدهند. ریپل یک سری تفاوت ها با ارزهای دیجیتال دیگر مانند بیت کوین دارد. بیت کوین میخواهد بانک را عملا حذف کند و همه چیز همتا به همتا باشد. اما ریپل بر این اعتقاد است که بانک ها به خودی خود بد نیستند ولی نوه کار کردن بانک ها را قبول ندارد. و در واقع در معاملات بانکی میخواهد کمک کننده باشد. برای مثال حذف کارمزد و … در انتقال پول از کشور های مختلف به یکدیگر.

سوالات متدوال

  1. ارز ریپل چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟
    بیت کوین میخواهد بانک را عملا حذف کند و همه چیز همتا به همتا باشد. اما ریپل بر این اعتقاد است که بانک ها به خودی خود بد نیستند ولی نوه کار کردن بانک ها را قبول ندارد. و در واقع در معاملات بانکی میخواهد کمک کننده باشد. برای مثال حذف کارمزد و … در انتقال پول از کشور های مختلف به یکدیگر.
  2. چرا ریپل نتوانست سقف قیمتی سال 2018 خود را بشکند؟
    . دلیل اصلی این موضوع، آن است که ریپل با سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا درگیر پرونده قضایی بود. به همین دلیل سازمان بورس اوراق بهادار آمریکا از ریپل شکایت کرد. بعد از آن هم صرافی کوین بیس که بزرگ ترین صرافی آمریکا و دومین صرافی بزرگ کل دنیا می باشد.
  3. رتبه ارز ریپل هم اکنون در سایت کوین مارکت کپ چند است؟
    از جمله مهم ترین اخبار ارز دیجیتال ریپل، می توان به این موضوع اشاره که ارز دیجتال ریپل در حال حاضر در رتبه هفتم سایت coinmarketcap قرار دارد.
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها