بهترین راه انتقال پول به خارج از کشور

اکسچنجر » بهترین راه انتقال پول به خارج از کشور
روش های انتقال پول به خارج از کشور
تعداد بازدید : 794

با توجه به پیشرفت تکنولوژی، محدودیت های انتقال پول به دیگر کشور ها از میان برداشته شده است. در گذشته شاید روش های محدود و پر دردسری برای انتقال پول به نقاط دیگر جهان وجود داشت. اما امروزه روش های بسیار زیاد و آسانی برای انتقال پول وجود دارد. با توجه به افزایش نرخ خرید از سایت های خارجی و نیاز بیشتر افراد به انتقال پول به کشور های دیگر، تصمیم گرفتیم در یک مقاله به طور مفصل، روش های انتقال پول به دیگر کشور ها را با هم بررسی کنیم. و در انتها بهترین راه انتقال پول به خارج از کشور را تعیین کنیم.

انتقال پول به کشور های خارجی در گذشته

در گذشته روش های محدودی برای انتقال پول به کشور های دیگر وجود داشتند. تنها دو روش مرسوم برای انتقال پول در گذشته وجود داشت که عبارتند از:

 • حمل وجه نقد و انتقال آن به کشور دیگر!
 • انتقال پول به وسیله صرافی

در روش اول، علاوه بر امنیت پایین حمل وجه نقد، محدودیت هایی برای ورود و خروج ارز از کشور در فرودگاه ها وجود دارد. پس نمی توانید هر میزان پول را با خود انتقال دهید.

در روش دوم ابتدا وجه را به صراف مورد نظر می دادید و پس از پرداخت هزینه کارمزد، این پول به حساب صراف دیگری در کشور مقصد واریز می شد. سپس  صراف در آن جا پول را به حساب خارجی شما یا فرد مقصد واریز می کرد یا به صورت نقدی به او می داد. می توانید حدس بزنید که این کار چقدر زمان بر و پر هزینه است!

امروزه با گسترش روش های انتقال پول که حتی هزینه ای به عنوان کارمزد از آن ها کسر نمی شود، انتقال پول و خرید از سایت های خارجی بسیار آسان تر می باشد.

روش های مدرن انتقال پول به خارج از کشور

روش های امروزی انتقال پول همگی بر پایه پرداخت آنلاین و نیازمند اینترنت هستند. این روش ها کارمزد های نجومی ندارند، بسیار با سرعت هستند و به طور آنی پول از حساب شما خارج و به حساب مقصد واریز می شود، امنیت آن ها نسبت به روش های سنتی بالاتر است و .. . در این جا بهترین روش های برای انتقال پول به کشور های خارجی را را برای شما شرح می دهیم.

بهترین راه انتقال پول به خارج از کشور
روش های انتقال پول به کشور های خارجی کدام است؟

انتقال پول با پی پال PayPal

احتمالا در تمام سایت های خارجی، درگاه پرداخت پی پال را دیده اید. یا حداقل نام آن را زیاد شنیده اید. از جمله روش های انتقال پول به دیگر کشور ها درگاه پی پال می باشد که ایمنی بالایی دارد و تقریبا بیشتر وبسایت ها از آن پشتیبانی می کنند. این درگاه، یکی از اولین درگاه های پرداخت انلاین است که هر فرد می تواند از هر کجای دنیا به حساب پی پال فرد دیگر در کشوری دیگر به صورت آنی پول منتقل کند. البته این درگاه مبلغی حدود 4 درصد از کل وجه انتقالی را به عنوان کارمزد کسر می کند. همچنین برای استفاده از این حساب نیاز به احراز هویت دارید. پیشنهاد ما این است که اگر داشتن این حساب برای شما ضروری نیست، از حساب های پی پال افراد معبر برای انتقال پول استفاده کنید. چرا که ریسک کمتری دارد، و مراحل پیچیده احراز هویت را نیز نیاز ندارد.

انتقال پول با حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی که اخیرا بسیار مشهور شده است، یکی از روش های بسیار خوب و سریع و ایمن برای انتقال پول و پرداخت های خارجی محسوب می شود. با ساخت اکانت و احراز هویت در این پلتفرم می توانید به راحتی حساب پرفکت مانی خود را شارژ کنید و با استفاده از آن پرداخت های خارجی و انتقال پول را انجام دهید. روش های شارژ این حساب نیز بسیار گوناگون است. برای مثال می توانید از صرافی های مجازی برای شارژ حساب پرفکت مانی خود استفاده کنید.

یکی از این روش ها استفاده از ووچر پرفکت مانی می باشد. ووچر مانند کارت عابر ارزی است که می توانید برای خرید و پرداخت های خارجی و انتقال پول استفاده کنید.

حساب پرفکت مانی چیست؟
ووچر پرفکت مانی چیست؟

روش های دیگر انتقال پول به خارج کشور

دیگر روش های متداول برای انتقال پول به خارج از کشور عبارتند از:

 • حواله وسترن یونیون و مانی گرام که تقریبا روشی پر هزینه محسوب می شود.
 • اقدام به وسیله شرکت های خدمات ارزی

و در نهایت اینکه

از بین روش های موجود برای انتقال پول به کشور های خارجی انتقال به وسیله حساب پرفکت مانی و ووچر پرفکت مانی امنیت و سرعت بالاتر و همچنین هزینه بسیار پایین تری دارد. شما می توانید تمام خدمات مربوط به ارز های دیجیتال و خرید و شارژ حساب پرفکت مانی را در پلتفرم اکسچنجر پرو انجام دهید.

سوالات متداول بهترین راه انتقال پول به خارج از کشور

 1. چه روش هایی برای انتقال پول به خارج از کشور وجود دارد؟
  علاوه بر روش سنتی، روش های مدرن انتقال پول که بر پایه اینترنت هستند وجود دارد. مثلا انتقال پول به وسیله رمز ارز ها، حساب پرفکت مانی یا ووچر پرفکت مانی، حواله وسترن یونیون و مانی گرام از جمله روش های جدید تر انتقال پول هستند.
 2. بهترین راه انتقال پول به خارج از کشور چیست؟
  با توجه به کارمزد هایی که برای انتقال پول به کشور های خارجی از وجه انتقالی کسر می شود، یکی از کم هزینه ترین روش ها استفاده از حساب پرفکت مانی است. این حساب علاوه بر سرعت و امنیت بالا برای انجام معاملات، کارمزد بسیار کمی دارد.
 3. پرفکت مانی چیست؟
  حساب پرفکت مانی سیستمی بسیار امن و پر سرعت می باشد که در بستر آن می توانیم معاملات و پرداخت های خارجی را با کارمزد بسیار پایین انجام دهیم. این حساب امکانات بسیار زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع دهید
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها