بهترین سایت های دنیا برای خرید با ووچر پرفکت مانی

تصویر تایتل صفحات
پرفکت مانی

حساب پرفکت مانی یکی از جدیدترین روش های پرداخت و انجام تبادلات مالی در دنیاست. بسیاری از مردم از روش های جدید و سریع استقبال می کنند. مخصوصا اینکه پرفکت مانی یکی از کیف پول های دیجیتالی است که ایرانیان را تحریم نکرده، در حالی که بقیه سیستم ها مثل پی پل به صورت مستقیم به حساب های با صاحب ایرانی خدمات ارائه نمی دهند. وقتی شما یک حساب در بانک باز می کنید، امکان گرفتن چک بانکی برای خریدهای سریع و ایمن وجود دارد. خرید با ووچر پرفکت مانی دقیقاً شبیه استفاده از چک های بین بانکی و رمز دار می باشد. ووچر پرفکت مانی در اصل مجموعه ای از کدهای امنیتی است که با آن می توانید در سایت ها و شرایط گوناگون، تبادل مالی انجام دهید.

اما بهترین سایت هایی که از خرید با ووچر پرفکت مانی پشتیبانی می کنند کدام هستند؟ در ادامه تلاش می کنیم یک راهنمایی جامع در این زمینه به شما ارائه دهیم.

کاربردهای ووچر پرفکت مانی برای پرداخت

همان طور که توضیح دادیم برای استفاده از منوی خدمات پرفکت مانی نیاز به افتتاح حساب در آن دارید. با این حال یک انتخاب دیگر برای شما، خرید ووچر پرفکت مانی است. برای به کار بردن این روش پرداخت نیازی به داشتن حساب پرفکت مانی ندارید و حتی نیازی به استفاده از اطلاعات هویتی شما هم وجود ندارد. تنها نکته در مورد ووچر پرفکت مانی، داشتن کدهای اختصاصی آن می باشد.

خرید ارز دیجیتال با پرفکت مانی
خرید ارز دیجیتال از صرافی کوین بیس با ووچر پرفکت مانی

اما این روش در همه ی سایت ها نیز قابلیت استفاده را ندارد. پرفکت مانی به خاطر ارائه خدمات آزادانه به افراد از سراسر دنیا، مورد تایید نهادهای قانونی در کشورهای غربی نیست. به همین دلیل هم شما می توانید کارهای محدودی با آن انجام دهید. البته در نهایت لیست سایت هایی که خرید با ووچر پرفکت مانی را پشتیبانی می کنند، برای معامله گران حرفه ای کافیست.

طلا و رمزارز، خرید با ووچر پرفکت مانی

یکی از مهمترین کاربردهای ووچر پرفکت مانی خرید طلا و مخصوصا رمزارز با آن است. صرافی های به خصوصی وجود دارند که به صورت تخصصی در زمینه طلا و فلزات گرانبها کار می کنند. صرافی Igolder یکی از موارد مهمی است که از ووچر پرفکت مانی برای خرید مجازی طلا پشتیبانی می کند. شما با داشتن کدهای امنیتی ووچر می توانید اقدام به خرید طلا کنید.

مورد کاربردی بعدی خرید رمزارز می باشد. رمزارزهای متنوعی در صرافی ها خارجی معامله می شوند. اسامی بعضی از آن ها کاملا در صرافی های داخلی ناآشناست. افرادی که می خواهند به طور حرفه ای ارز دیجیتال بخرند بیشتر به فکر درآمدزایی با ارزهای دیجیتال جدیدتر هستند. در صرافی ارز دیجیتال CoinBase قابلیت خرید با ووچر پرفکت مانی فعال می باشد.

دیگر کاربردهای خرید پرفکت مانی

این لیست را می توان با بعضی سایت های مربوط به خدمات هاستینگ و وی پی ان ادامه داد. توجه داشته باشید که این سایت ها به صورت شناور تغییر می کنند و به مرور پایگاه های بیشتری در فضای مجازی، خدمات خود را در قبال ووچر پرفکت مانی عرضه می کنند. یک مثال شبیه این مورد هم ارزهای دیجیتال هستند. اگر دقت کرده باشید طی زمان فروشگاه های بیشتری محصولات خود را در عوض ارز دیجیتال به فروش می رسانند. پس شما می توانید با یک جست و جوی ساده، به صورت برخط از اسامی سایت های مخصوص خرید با ووچر پرفکت مانی آگاه شوید.

خرید ووچر پرفکت مانی
خرید با ووچر پرفکت مانی

ویژگی های ووچر پرفکت مانی و تاریخ انقضا

اما این وسیله دقیقا چیست؟ باید گفت که ووچر پرفکت مانی چیزی نیست جز دو کد امنیتی مخصوص و تاریخ ثبت ووچر. در زمان استفاده از ووچر شما می توانید این کدها را وارد کرده و به مقدار مجاز(مقدار ارزی که در ووچر وجود دارد) محصول و خدمات خریداری کنید. در مورد تاریخ انقضا هم باید گفت که عملا این ووچرها تاریخ انقضا ندارند و بعد از ثبت در هر زمانی می شود ووچر را استفاده کرد. ووچر پرفکت مانی بر پایه دلار و یورو شارژ می شود.

آیا می شود با پرفکت مانی تبادل مالی مستقیم داشت؟

با توجه به راه های مختلفی که برای استفاده از شارژ پرفکت مانی وجود دارد، ارائه کدهای ووچر پرفکت مانی در اصل نوعی پرداخت است. برای اینکه شخص دیگری از ووچر پرفکت مانی شما استفاده کند، نیازی به دانستن اطلاعات محرمانه حساب اصلی شما ندارد. پس می توانید در عوض خرید کالا، ارز حقیقی یا هر نوع مبادله دیگری، ارز را به صورت پرفکت مانی دریافت کنید یا پرداخت. امروزه پرفکت مانی را در سایت های داخلی بسیاری می شود خرج کرد و ارز آن را به صورت نقد دریافت کرد. در وب سایت اکسچنجر هم شما می توانید ووچر پرفکت مانی بخرید یا آن را بفروشید.

استفاده از ووچر پرفکت مانی
درگاه پرداخت با ووچر پرفکت مانی

جمع بندی راجع خرید با ووچر پرفکت مانی

بالاتر توضیح دادیم که برای چه سایت ها و خدماتی می شود از ووچر پرفکت مانی استفاده کرد. به دلیل شرایط حقوقی خاص این شرکت، خدمات و سایت ها به اندازه ی پی پل گسترده نیستند، با این حال کارهای متنوع زیادی می شود انجام داد. علاوه بر خدماتی که قبلاً توضیح دادیم خرید گیفت کاردهای فروشگاه های اینترنتی هم با ووچر پرفکت مانی ممکن است. مثلاً گیفت کارد فروشگاه اپل یا ای بی یا گوگل پلی.

سوالات متداول راجع خرید با ووچر پرفکت مانی

چه سایت هایی از ووچر پرفکت مانی پشتیبانی می کنند؟
تعداد این سایت ها کم نیست. با این حال مهمترین خدماتی که شما قادر به استفاده ازشان هستید عبارت اند از خرید ارز دیجیتال و طلا به صورت مجازی، خرید وی پی ان و خدمات هاستینگ و خرید گیفت کارد برای فروشگاه های اینترنتی.

آیا می شود با ووچر پرفکت مانی از آمازون خرید داشت؟
خیر، در حال حاضر فروشگاه هایی مثل آمازون به صورت مستقیم از خرید با ووچر پرفکت مانی حمایت نمی کنند. با این حال روش هایی وجود دارد که در نهایت شما را از ووچر به آمازون می رساند.

از کجا ووچر پرفکت مانی بخریم؟
شما می توانید ووچر پرفکت مانی را به صورت مستقیم از سایت اکسچنجر خریداری کنید حتی اگر حساب پرفکت مانی ندارید. روش دیگر هم افتتاح حساب پرفکت مانی است و ساختن ووچر توسط خودتان. برای ساختن حساب وریفای شده و مطمئن پرفکت مانی هم می توانید از خدمات سایت اکسچنجر استفاده کنید.

تعداد بازدید : 30
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها