معرفی انواع حساب پرفکت مانی

اکسچنجر » معرفی انواع حساب پرفکت مانی
معرفی انواع حساب پرفکت مانی
تعداد بازدید : 70

در دنیای امروز، با بیشتر شدن نیاز به ارتباط با خارج از کشور و افزایش تراکنش های اینترنتی، استفاده از حساب های پرفکت مانی به عنوان یکی از روش های پرداخت و انتقال پول محبوب شده است. حساب پرفکت مانی به شما اجازه می دهد تا با امنیت بالا پرداخت های خود را انجام دهید. این حساب ها به صورت الکترونیکی و بدون نیاز به کارت بانکی یا حساب بانکی ایجاد می شوند. همچنین به شما اجازه می دهند تا به راحتی پول خود را به دیگران در هر جای دنیا انتقال دهید.در این مطلب به موضوع معرفی انواع حساب پرفکت مانی می پردازیم. در ادامه این بخش از خرید پرفکت مانی با تاریخچه پرفکت مانی، مدل های مختلف حساب آن و اینکه چطور می توانیم به این نوع شرکت ها اعتماد کنیم. در نهایت هم به پاسخ سوالاتی در این زمینه، پرداخته خواهد شد.

نگاهی کوتاه به تاریخچه پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از شرکت های فناوری مالی است که در زمینه ارائه خدمات پرداخت الکترونیکی و انتقال پول فعالیت می کند. این شرکت در سال 2007 توسط یک تیم کارآفرین ناشناس تأسیس شد.

از زمان تأسیس تا به امروز، پرفکت مانی به یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت الکترونیکی جهان تبدیل شده است. با داشتن 12 سال سابقه درخشان در این عرصه و در حال حاضر در 11 کشور دنیا از جمله ایران فعالیت دارد. این شرکت از فناوری های پیشرفته امنیتی برای حفاظت از اطلاعات مالی مشتریان خود استفاده می کند. همچنین به عنوان یکی از رهبران صنعت پرداخت الکترونیکی و انتقال پول شناخته می شود.

مدل های مختلف حساب پرفکت مانی
آشنایی با مدل های مختلف حساب پرفکت مانی

مدل های مختلف حساب پرفکت مانی

پرفکت مانی یکی از رایج ترین روش های پرداخت آنلاین است که در بسیاری از کشورها مورد استفاده قرار می گیرد. برای ایجاد حساب پرفکت مانی، می توانید از مدل های مختلفی استفاده کنید. در ادامه به مدل های مختلف حساب پرفکت مانی اشاره شده است:

به طور کلی حساب های پرفکت مانی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

 • حساب پرفکت مانی شخصی: این حساب برای افرادی است که می خواهند پول خود را در حساب پرفکت مانی نگه دارند و از آن برای پرداخت های آنلاین و شخصی استفاده کنند.
 • حساب پرفکت مانی تجاری: این حساب برای کسب وکارها و فروشندگان آنلاین است که می خواهند پرداخت های مشتریان خود را دریافت کنند و پول خود را در حساب پرفکت مانی نگه دارند.

اما از لحاظ سطح حساب و دسترسی به تقسیم بندی زیر تبدیل می شوند:

 • سطح معمولی(Normal)
  حساب سطح معمولی در پرفکت مانی یک حساب است که به شما اجازه می دهد تا  هیچ محدودیتی در استفاده از خدمات پرفکت مانی نداشته باشید. با این حساب، شما می توانید پول از حساب بانکی خود را به حساب پرفکت مانی خود واریز کنید. همچنین  پول را به دیگران ارسال کنید و همچنین از خدمات دیگری مانند خرید آنلاین استفاده کنید.
 • سطح پرمیوم(Premium)
  حساب سطح پریمیوم پرفکت مانی یکی از حساب های پول الکترونیکی است. امکانات ویژه ای را برای کاربران خود فراهم می کند. برای رسیدن به سطح پرمیوم حساب پرفکت مانی، باید بیش از یک سال فعالیت داشته باشید. در ضمن باید میزان تراکنش حساب خود را به میزان تعیین شده برسانید. فرق آن با حساب معمولی در پرداخت کارمزد آن می باشد. حساب های پرمیوم کارمزد کمتری برای تراکنش ها پرداخت می کنند.
 • سطح همکاری(Partner)
  این حساب برای افراد حقوقی می باشد و اشخاص معمولی نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

 

چطور بتوانیم به شرکت پرفکت مانی اعتماد کنیم؟

برای خیلی از افراد این سوال به وجود می آید که با وجود خارجی بودن این شرکت پرداختی آنلاین، چطور می توان به آنها اعتماد کرد. برای اعتماد به شرکت پرفکت مانی، می توانید اقدامات زیر را انجام دهید:

 • بررسی تاریخچه شرکت
  اطلاعاتی درباره تاریخچه شرکت، تجربه و سابقه آن می تواند به شما کمک کند تا بهتر بفهمید که این شرکت چقدر قابل اعتماد است.
 • بررسی نظرات و تجربیات دیگران
  بررسی نظرات دیگران درباره شرکت می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که آیا این شرکت قابل اعتماد است یا خیر.
 • بررسی مجوزهای لازم
  بررسی مجوزهایی که شرکت دریافت کرده است، می تواند به شما کمک کند تا بفهمید که آیا این شرکت قانونی است یا خیر.
 • بررسی روش های پرداخت
  بررسی این روش های پرداختی شرکت پرفکت مانی و اطمینان حاصل کردن از امنیت این روش ها می تواند به شما کمک کند تا بهتر بفهمید که آیا این شرکت قابل اعتماد است یا خیر.
 • تماس با شرکت
  ارتباط از طریق ایمیل یا تماس تلفنی با شرکت و بررسی پاسخگویی و رفتار آن ها می تواند به شما کمک کند تا بهتر بفهمید که آیا این شرکت قابل اعتماد است یا خیر.

در کل، برای اعتماد به یک شرکت، باید اطمینان حاصل کرد که شرکت قانونی و مجاز است، روش های پرداخت امنیتی دارد و تجربه و سابقه خوبی در ارائه خدمات دارد.

آیا استفاده از حساب های پرفکت مانی در ایران مجاز می باشد؟
آیا استفاده از حساب های پرفکت مانی در ایران مجاز می باشد؟

آیا استفاده از حساب های پرفکت مانی در ایران مجاز می باشد؟

استفاده از حساب های پرفکت مانی در ایران هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد. در حال حاضر، اکثر کشورها از جمله ایران، استفاده از سیستم های پرداخت آنلاین خارجی مانند پرفکت مانی را مجاز اعلام کرده اند. به علاوه، شرکت پرفکت مانی به دلیل تحریم های بین‌المللی، توانسته است خدمات خود را به کشور ایران ارائه دهد. بنابراین، با اطمینان خاطر و خیال راحت از خدمات آنلاین شرکت پرفکت مانی بهره ببرید.

نتیجه گیری

در این مطلب به موضوع معرفی انواع حساب پرفکت مانی پرداختیم. در ادامه به این نتیجه رسیدیم انواع حساب پرفکت مانی شامل حساب پرفکت مانی شخصی و تجاری در کل و از لحاظ سطح بندی شامل معمولی، پرمیوم و پارتنر هستند. این حساب ها امکانات و ویژگی های مختلفی دارند که برای افراد و شرکت ها می توانند مفید واقع شوند. در کل، انتخاب حساب پرفکت مانی مناسب برای هر فرد و شرکت بستگی به نیازها و الزامات آن ها دارد.

سوالات متداول معرفی انواع حساب پرفکت مانی

 1. آیا این حساب های پرفکت مانی در ایران پشتیبانی می شود؟
  بله؛ برای دارندگان حساب و کاربران ایرانی هیچ گونه محدودیتی در استفاده از خدمات سیستم پرداخت آنلاین و انتقال پول پرفکت مانی وجود ندارند.
 2. چطور می توانیم با پرفکت مانی پول انتقال بدهیم؟
  برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، می توانید به سایت ما مراجعه کنید و مقاله مربوطه را مطالعه کنید.
 3. آیا پولی که به خارج انتقال می دهیم، به حساب بانکی می رود یا حساب پرفکت مانی؟
  با انتقال پول از طریق پرفکت مانی، وجه مورد نظر به حساب پرفکت مانی طرف مقابل در خارج از کشور انتقال داده می شود.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع دهید
guest
0 نظرات
بازخوردهای درون خطی
نمایش تمام کامنت ها